Raccoon Corp
Як? Де? ЩО?

Тату на руці

  • Тату не передпліччі:

Найчастіше татуювання б'ють на передпліччі оскільки воно завжди на очах у власника і майже немає дискомфорту та болю під час сеансу. На        цю частину набивають всі стилі тату, починая від старим добрим олдскул (old-school) закінчуя приголомшивим реализмом (realizm), ефектні тату надписи чи ніжну акварель (watercolor).


  • Тату а плечі:

Плече майже весь час приховано під одягом, тому, якщо вам важливо не демонструвати тату в якихось ситуаціях, то це цілком можливо. Крім того, постійно захищене від сонячних променів зображення краще зберігається.


  • Тату рукав

це серйозний крок до вашого індивідуального татуювання. Подібне тату зазвичай робиться з урахуванням анатомії вашої руки, підкреслюючи і виділяючи напрямок росту м'язів і кісток, що в свою чергу підкреслює вашу індивідуальність. У деяких випадках роблять навпаки, малюнком змінюють візуальне сприйняття руки надаючи їй вигляд частини біомеханічного робота.

  • Де краще не робити тату

Тату на зап'ясті чи тату на пальцях краще не робити, бо ці місця найчастіше схильні до тертя, травм, згинання, внаслідок чого йде більш часте оновлення шкірних тканин. У підсумку виходить частина фарби і замість якісного тату ви отримуєте партак.